• Cumartesi 17 Ağustos
Yüz Germe Ankara

Yüz Germe Ankara

Yüz Germe Ankara

Ritidektomi olarak da bilinen yüz germe yüz ve boyundaki gözle görülür yaşlanma belirtilerinin cerrahi müdahale ile düzeltilmesidir.   Yüzünüzdeki yaşlanma belirtilerinden rahatsızlık duyuyorsanız, yüz germe ameliyatı sizin için doğru seçim olabilir. Bu rahatsızlıklar;

  • Orta yüz bölgesinde sarkma
  • Alt göz kapakları altında derin kırışıklıklar
  • Burun boyunca ağız köşesine kadar uzanan derin çizgiler
  • Sarkmış ya da yer değiştirmiş yağlar
  • Alt yüzde kas elastikiyeti kaybı gerdan görüntüsü olabilir.

  Burun Estetiği Ankara   Rinoplasti, burun septumundaki deviasyon benzeri bazı tıbbi sorunların düzeltilmesi veya sadece burun özelliklerinin iyileştirilmesi için yapılan cerrahi bir uygulamadır. Burun görünümlerinin iyileştirilmesi için, her yıl bir milyondan fazla kişi yüz ve plastik cerrahına başvurarak rinoplasti ameliyatı yaptırmaktadır.   Rinoplasti, burnun mevcut görünüm ve fonksiyonlarını iyileştirmek amacıyla burnun kemik ve kıkırdağını yeniden şekillendirilerek yapılan güvenli ve komplikasyonları olmayan bir uygulamadır. Rinoplastinin hedefi yüzün diğer özellikleriyle uyum sağlamak üzere burnun estetik olarak düzeltilmesidir.   Burnunuz yüzünüzle uyumlu olmalıdır. Eğer burnunuzda göze hoş gözükmeyen bir kemer varsa, burnunuzun uç kısmı aşırı derecede sarkıksa veya burnunuzun fazla kalın veya ince olmasından ötürü burnunuz yüzünüzün geri kalanıyla orantısız görünüyorsa, rinoplasti bu sorunların aşılması için mükemmel bir çözümdür. Rinoplasti (burnun yeniden şekillendirilmesi) görünümünüzü değiştirerek özgüveninizi arttırabilir ve sağlığınıza olumlu yönde katkıda bulunabilir.

  Karın Germe Ameliyatı Ankara   Karın duvarının şekillendirilmesi, mevcut olan yağlanmanın, sarkmanın ve cildin esnekliğinin durumuna bağlı olarak başlıca liposuction (yağ emme) ve abdominoplasti (karın germe) yöntemleri ile gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde bu her iki yöntem de çok sık yararlanılan tedavilerdendir. Liposuction en sık uygulanan estetik cerrahi ameliyatı, abdominoplasti ise sıklık sıralamasında altıncı sıklıkla uygulanan estetik cerrahi ameliyatıdır.

  Ameliyatsız Yüz Estetiği Ankara   Amerika’nın en çok tercih edilen yüz gerdirme ile 30 dakikada gençleşme yöntemi olan Ultherapi Türkiye’de de uygulanmaya başlandı. Operasyon müdahalesi gerektirmeyen yöntemin en büyük özelliği ise tek seansta arısız ve acısız olarak gerçekleştirilmesi olarak gösteriliyor. Yöntemin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı Medikal Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek ağrısız yüz gerdirme yöntemi ile kadınların daha sıkı bir cilde ve genç bir görünüme kavuşacaklarını ifade etti.

Rüzgar Dijital

Rüzgar Dijital

Kalça Protezi Tedavisi Önceki

Kalça Protezi Tedavisi

Çocuk Alerji Doktoru Sonraki

Çocuk Alerji Doktoru