• Cumartesi 07 Aralık
Rahim Filmi Nedir?

Rahim Filmi Nedir?

Rahim Filmi Nedir?

Rahim filmi jinekoloji altında yapılabilmektedir. Rahim filmi hsg birkaç dakika gibi kısa bir süre sürmektedir. Rahim filmi ince bir cihaz yardımı ile yapılmaktadır. Öncelikle cihaz rahim içerisine girdirilir. Daha sonra cihazdan mikrop öldürücü sıvı rahim içerisine gönderilir.

Rahim filmi için genel anesteziye gerek kalmamaktadır.   HSG Fiyatları   Hsg filmi kadınlar üzerine uygulanan bir tedavidir. Hsg filmi ile rahim tüplerinin açılması ve gebe kalma ihtimali yükselmektedir. Hsg filmi birkaç dakika sürmekte ve genel anesteziye gerek kalmamaktadır. Hsg filmi jinekoloji bulunan tüm hastahanelerde uygulanabilmektedir.   Ağrısız Rahim Filmi Fiyatları   Rahim filmi jinekoloji altında yapılan ve birkaç dakika süren bir tedavidir. Rahim filmi ile rahim tüplerinin açılması sağlanmaktadır.

Rahim filmi hsg fiyatları genellikle 300 TL ile 1000 TL arasında değişebilmektedir. Rahim filmi çekimi için öncelikle ince bir cihaz ahim içeisine girdirilmekte ve mikrop ödürücü sıvı rahim içerisine gönderilmektedir. Bu şekilde ahim filmi sonlanmış olur.

Rüzgar Dijital

Rüzgar Dijital

Ameliyatsız Varis Tedavisi Önceki

Ameliyatsız Varis Tedavisi

Burun Estetiği Ameliyatı Sonraki

Burun Estetiği Ameliyatı