• Cumartesi 17 Ağustos
KADIN SAĞLIĞINDA A’DAN Z’YE HİZMET

KADIN SAĞLIĞINDA A’DAN Z’YE HİZMET

KADIN SAĞLIĞINDA A’DAN Z’YE HİZMET

Kadınların yaşam yolculuğunun tüm aşamalarında onların yanındayız. Lina Kadın Sağlık Merkezi olarak, cinsel uyumsuzluklardan, doğum süreçlerine ve kişisel bakımdan, tüm diğer yaşamsal ihtiyaçlarına kadar profesyonel kadromuzla destek sağlıyoruz. Tüp Bebek Tedavisi Başarılı bir tüp bebek tedavisi, bütün aşamaların sırayla ve doğru şekilde yapılmasıyla gerçekleşmektedir. Her aşama sağlıklı şekilde tamamlanmalıdır ki sonraki aşamada başarıyla geçsin. Merkezimizde farklı yöntemlerle çocuk sahibi olmayı denediği halde, herhangi bir sonuç alamayan çiftlere tüp bebek tedavisi uyguluyoruz.

Tüp bebek, en sade ifadeyle ‘yardımcı üreme’ tekniği olarak tanımlanabilir. Tüp bebek tedavisinde, kullanılan ilaçlar aracılığıyla 10 ya da 20 kadar yumurtanın olgunlaşması hedeflenir. Yumurtaların olgunlaşma süreci tamamlandığında ise genel anesteziyle uyutulan kişiden yumurtaları toplanır. Bu aşamada, erkekten de sperm alınarak,  kadından alınan yumurtaların içine enjekte edilir. Sonra, yumurtalarda oluşan döllenmeler kontrol edilerek, doğru zamanda rahimin içine embriyo yerleştirilir. Kandaki gebelik değerlerini test etmek için 12 hafta beklemek gerekir. Süre sonunda, testin sonuçları bebek sahibi olmayı bekleyen çifte bildirilir.

Tüp bebek tedavisinin sonucu yüzde 40 – 60 ihtimallerde başarılıdır. Cinsel Terapi Hizmeti Merkezimizde çiftlere cinsel terapi hizmeti vermekteyiz. Cinsel sorunlar, sadece fiziksel aksaklıklar sebebiyle yaşanmıyor. Hatta en büyük cinsel sorunlar, düşüncelerde diyebiliriz. Kişilerin geçmişten gelen inançları, ön yargıları ve hatta travmaları bugün eşleriyle paylaştıkları cinselliğe olduğu gibi yansımaktadır. Cinsel terapi için merkezimize vajinismus şikayetiyle gelen çiftlerin sayısı bir hayli fazla. Vajinusmus, kadınların cinsel birleşme anında farkında olmadan vajina kaslarını kasması olarak özetlenebilir. Bu nedenle cinsel ilişkiye hiç giremeyebilir; ya da ağrılı ve zor şekilde birleşme yaşayabilir. Vajinismus tedavisinde, en önemli adım çiftin yaşadıkları sorunu kabullenmeleridir. İyileşmenin ilk şartı budur. Daha sonra profesyonel bir yardım için kliniğimize gelerek,  kadın doğum uzmanı ve aile danışmanı ile bir takım halinde çalışarak, bu sorunu çözebilirler. Cinsel terapi sayesinde bu sorunla en kolay yoldan başa çıkmak ve yıpranmadan çözüme ulaşmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Merkezimizde kullandığımız lazer epilasyon teknolojisi, kişilere hızlı ve etkili seanslar sunuyor. Alexandrite lazer, hem açık hem de koyu renkli cilt yapısında oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Bu teknoloji ile her atışta milisaniyelik bir sürede kıla rengini veren melanin enerjiyi tutup kıl köküne iletiliyor. Ve orada enerji ısıya dönüşüyor. Kılda bulunan kök hücreleri fonksiyonunu kaybediyor. Böylece başarılı bir epilasyon işlemi gerçekleşir. Yılın her döneminde tüyler yüzünden sıkıntı yaşayan ve kendisini iyi hissetmeyen herkes, merkezimizde bulunan lazer epilasyon teknolojisinden faydalanabilir. Seans süresi ve diğer ayrıntılar, kişilerin tüy ve cilt yapısına göre farklılık gösterebilmektedir. Detaylı bilgi için http://www.linakadinsagligi.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Rüzgar Dijital

Rüzgar Dijital

Burun Estetiğinde Doğru Doktoru Seçmenin önemik Önceki

Burun Estetiğinde Doğru Doktoru Seçmek

Bireysel ya da Ailesel Psikolojik Danışmanlık Sonraki

Bireysel ya da Ailesel Psikolojik Danışmanlık