• Pazar 05 Nisan

Genel Sağlık

Ameliyatsız ve Hızlı Tiroid Tedavisi

Son yıllarda tiroid nodüllerinde ameliyatsız ve etkili bir tedavi olarak tiroid radyofrekans tedavisi yöntemi sıklıkla tercih edilmektedir. Tiroid nodülü, tiroid bezinde bulunan yumrudur.

‘Varis Tedavisi İhmal Edilmemelidir’

Varis, yıllar içinde oluşan ve ilerlemesi halinde ciddi sağlık sorunlarına işaret eden bir rahatsızlıktır. Varis tedavisi, uzun yıllar boyunca ihmal edilirse, estetik olarak rahatsız etmesinin dışında hiçbir şikayete sebep olmayab

Bireysel ya da Ailesel Psikolojik Danışmanlık

Kişilerin dönemsel olarak psikolojik danışmanlık hizmetlerine ihtiyacı olabilir. Bir uzmanla görüşmeye karar verdiğinizde, ilk görüşme oldukça önem taşır.

Giderek Yaygınlaşan "Total" Kalça Protezi

Dünya genelinde ve Türkiye’de son yıllarda total kalça protezinden faydalanan hasta sayısı giderek artmaktadır. Total kalça protezi, kişilerde yaşam kalitesini yükselten başarılı bir ortopedik cerrahi girişimdir.

Dişteki Problemleri Gidermede Estetik Çözümler

Diş kaybı kişilerde fonksiyonel ve estetik açıdan rahatsızlık hissi oluşturmaktadır. Bu nedenle eksik dişlerin yerine yerleştirilen yapay köklerle kişilerde bu rahatsızlık hissi giderilebiliyor.

Damar Tıkanıklığı Kabusuna Çözüm!

Damar tıkanıklığı; sürekli ayakta duranlarda, varisli bacaklarda ve gebelik sonrası oluşabilen bir rahatsızlıktır. Eskiden ilaç tedavisi yöntemi tercih edilen bu rahatsızlıkta gelişen teknoloji ile birlikte artık bu dönem sona erm

Burun Estetiğinde Doğru Doktoru Seçmek

Burun estetiği ameliyatı yaptırmaya karar verdiyseniz, sıra geldi en önemli kısma; doktor seçimine. Doktor seçiminizi neye göre yapacağınızı, operasyon öncesi doktorunuzu nasıl seçeceğinizi bilmek oldukça önemlidir.

Estetik Burun Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı, burun da oluşan anatomik defarmosyon veya sonradan meydana gelen kaza ve darp gibi travmalar sonucunda oluşan veya burun eğriliklerini düzeltmek için yapılan estetik bir operasyondur. 

Burun ve Göz Kapağı Estetiği

Dünya genelinde özellikle burun estetiği ve yaşın ilerlemesiyle de göz kapağı estetiği oldukça tercih ediliyor. Tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi burun ve göz işlemlerinde de hedeflenen kişilerin yüzüne uygun en doğal görünüm

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Aile içinde yaşanan sorunlar, iletişim problemleri yaşamaları, birbirlerine karşı çatışma içinde olmaları ve değer görmediklerini hissetmeleri gibi birçok nedenden kaynaklanabilmektedir.