• Çarşamba 20 Kasım
Burun Estetiği Ameliyatı

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı ile yüz görünümü hiç olmadığı kadar iyi duruma getirilmektedir. Burun alanına yapılan bu ameliyat ile solunum da iyi duruma çıkartılmaktadır. Burun estetiği nemli bir ameliyattır ve hijjenik ortamda yapılmaktadır.  Burun estetiğinden sona gözde kanlanmai yüzde morarıklık gibi yan etkilere astlanılabilmektedir. Ancak bu yan etkiler geçici ve zararsızdır.  

Estetik Burun   Burun estetiği ameliyatı ile yüzde güzel bir görünüm burunda iyi bir solunum fonksiyonu sağlanmaktadır. Ancak burun estetiği ameliyatından sonra, birkaç hafta estetik burun yapısına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu birkaç hafta boyunca borun içerisine çok fazla su girdirilmemesi tavsiye edilmektedir.   Meme Büyütme   Meme büyütme 2011'de ABD'de liposuction ve karın germe ile beraber en popüler ve en sık yapılan ameliyattır.

Silikon protez, şişirilebilir protez veya kişinin kendi yağ dokusu kullanılarak meme büyütme yapılabilir. Vücuda en az zarar veren maddelerden biri olduğu yıllardır bilinen silikon, laboratuarda işlenerek bugün kullandığımız silikon proteze dönüştürülmekte ve güvenle kullanılmaktadır. Günümüzde koheziv jel denen yoğun kıvamlı silikon jeller kullanılmaktadır.

  Son teknoloji ürünü 5. jenerasyon bu silikon protezler Amerika FDA onaylıdır ve sıvı olmadığı için delinse bile sızmaz. Silikon protez düzgün ve pürtüklü yüzeyli olarak üretilmekte, yuvarlak veya damla (anatomik) şekillerde olabilmekte ve aralarında da profil özelliklerine göre düşük, orta, yüksek projeksiyonlu bulunabilmekte ve memenin çeşitli planlarına, çeşitli kesiler yapılarak yerleştirilebilmektedir. Çeşitli marka protezler piyasada güvenle kullanılmaktadır. Bu protez seçimi hekimin ve hastanın tercihine bağlı olabilmektedir.

Rüzgar Dijital

Rüzgar Dijital

Rahim Filmi Nedir? Önceki

Rahim Filmi Nedir?

Sonraki

Uterus Myomu Tedavisi